Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część matematyczno-przyrodnicza: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez dobrze ze to nie matura, 28 kwietnia 2010 r. o 11:24
no niezle, to fajne zasady u waz w szkole sa, bo zgodnie z regulaminem, prace trzeba miec przez dwie godziny u siebie na lawce. i nie mozna jej wczesniej oddac he he ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś totalna porażka;// U mnie w szkole to nawet nauczyciele są zaskoczeni ze tak trudny był;// Osobiście wolałabym więcej matmy niż fizyki czy chemii;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była masakra... Z czasem było trudno się wyrobić... kto wymyślał te zadania????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko masakra!!! cholernie trudny, nie zrobilam polowy zadań otwartych, jedynie żeby tylko dane wypisać u już. ;/ (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma byc.....[?].. W humanie sama Hista....[!]..;/ A w Matmie Chemia...[!] totalna tragedia...;// ..xD Co to będzie..[?]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa a u mnie wyszli po godzinie niektórzy ^^ oczywiscie ja byłam z nimi ahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam nadzieję że będzie łatwiejszy.Ale jakoś poszło ...liczę na ok35p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie wyniki a nie jakieś smuty deb***i i peda...łów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha xdd . no jak zawsze jeden podszedł do biórka to wszyscy ręce du góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba macie rację.. Większość zadań była albo z zakresu geografii (kto, cholera, siedzi w domu i kuje na pamięć mape "Występowanie złóż węgla w Polsce"...), biologi.. (Mszyce?!) chemii.. a gdzie tu matma?! Rok temu były takie zadania, a teraz.. Też się staram ogarnąć: "co za ludzie to tworzą?!" ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bylo KATASTROFIREN XD! ; o co to mialo wgl byc ;/ ;p? chemiaaa xd tiaaa jasne xd mogli dac wiecej z matmyyy a nie jakies kartofle XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była jakaś porażka ;// chciałam mieć 30 punktów a jak bd mieć kurde 15 bd się cieszyc ;/// TRAGEDIA ! ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy test matematyczno-przyrodniczy byl mega trudny.! Zadania nie takie jak myslalam, a zwlaszcza to z gotujaca woda w czajnuku.. Jak to obliczyc..?? Do tego ten diament i tabelki... Zadania zamkniete tez nie byly proste, ale licze na jakies 40pkt. ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez komentarza. poświęciłam kilka tygodni na naukę maty i te powtorki , a dostałam biologięi chemią <3 no dziękuje . dziękuje wszystkim układającym POZDRO . !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejj >? a tak wgl to z tymi mszycami i biedronkami to jak mieliscie ?;p to ze sa duze, czy to ze zjadaja mszyce xd? one jedza mszyce chyba XD:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Jakieś poje*ane te pytania były na tym teście. Strasznie! Ja też się bedę cieszyć jak zdobede 30 pkt ... ;/ zal tego teestu po prostu ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to maskarka centralnie byla!!!!!!! prze trudny;/;/;/ chyba jeden z najtrudniejszych testow;(( oby obnizyli progi dostania sie do liceum.!!!!!!!!!! totalnie zalamka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za poryty mutant ten test ukladal? Jakiś niedorobiony frajer... Masakra, może będzie z 35, ale byl strasznie trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, tragedia. Zdecydowanie za dużo geografii.. zadanie z fizyki to jakaś porażka. Matma też mi nie za ciekawie wyszła, a biola i chemia- nie narzekam. ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia! Tragedia! Tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...